هدیه جالب مدیر یک رستوران به یک خانم !

یک خانم باردار امریکایی که ماههای آخر بارداری اش را سپری میکرد برای میل کردن یک وعده غذایی وارد یک رستوران شیک شد.او خسته و سنگین روی یکی از صندلیها نشست و غذای خود را سفارش داد و بعد از خوردن غذا درخواست صورت حساب کرد. او روی فیش صورت حساب جمله ای دید که باعث تعجب و در عین حال خوشحالی اش شد. این خانم باردار که نامش فاش نشده است میگوید: وقتی صورت حساب را دیدم کمی جا خوردم اما هم دلگرم شدم و هم احساس خوبی به من دست داد از اینکه یک فرد غریبه برای من و شاد کردن من کاری انجام داده است.

روی فیش صورتحساب به جای نام خریدار نوشته شده بود “مادر زیبا و خوش شانس آینده” صاحب اینرستوران که خود یک زن مهربان و خوش قلب است از دریافت پول غذا نیز خودداری کرده و به مادر باردار گفت این وعده غذایی هدیه رستوران ما به شما و فرزندتان است و امیدواریم از این غذا لذت برده باشید. این مسئله عکس العمل مثبت وسیع رسانه ای به همراه داشته است. یک پزشک متخصص بارداری میگوید:

ماههای آخر بارداری خانمها به دلیل سنگینی زیاد و اختلالات در خواب راحت و خستگی مداوم اکثرا دچار افسردگی میشوند و این بسیار مهم است که از سوی اطرافیان حمایت شده و مورد توجه قرار گیرند. این اتفاق اگر چه ساده و پیش پا افتاده تاثیر بسیار زیادی روی این خانم خواهد داشت.

این زن باردار میگوید به قدری تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفته و احساس خوشایندی را تجربه کرده است که تصمیم دارد نام صاحب رستوران را روی فرزندش که یک دختر است بگذارد !!

خواندن این مطلب پیشنهاد می شود :  ﺍﻣﺮﻭﺯ ﮐﻔﺶ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﻭﺭ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ
پیام‌ها و سوالات خود را برای ما ارسال نمایید :

لینک کوتاه مطلب

https://monajemi.ir/?p=4500