آشنایی با شرایط شرکت در آزمون‌های آنلاین

((((( آشنایی با شرایط شرکت در آزمون‌های آنلاین )))))

به منظور افزایش سرعت یادگیری و انتقال مفاهیم درسی و با هدف انجام تمرین و مرور دروس ارایه شده و همچنین آشنایی دانشجویان محترم با سوالات ، سایت آموزش الکترونیکی و آزمون‌های آنلاین طراحی و راه‌اندازی شده است . در صورت تمایل به توجه به شرایط زیر می‌توانید از خدمات آن بهره‌مند شوید:

 شرایط و مراحل ثبت نام :

۱) ارسال درخواست کتبی به انضمام عکس پرسنلی بر اساس متن زیر به آدرس ایمیل info@monajemi.ir  : 

اینجانب ……………………………………. فرزند ……….. به شماره ملی …………………….. دانشجوی مقطع ……………….. رشته ………………گرایش ………………. با شماره دانشجویی …………………………….. در دانشگاه ………………………………. که درس …………………….. با کد ………….. در نیمسال …… سال تحصیلی ………  انتخاب نموده‌ام تقاضا دارم تا نسبت به ثبت‌نام اینجانب در سایت آموزش الکترونیکی و آزمون‌های آنلاین دستور اقدام صادر فرمایند . 

۲) درخواست شما توسط مدیریت سایت بررسی و نتیجه آن از طریق پست الکترونیکی که درخواست از طریق آن ارسال شده است ( لازم است به نام خود دانشجو باشد) تحویل خواهد شد که حاوی نام کاربری و رمز عبور بوده که لازم است در حفظ و نگهداری آن دقت لازم صورت پذیرد . بدیهی است چنانچه بر اساس گزارش سیستم سوء استفاده از آن به هر نحو تشخیص داده شود بلافاصله پروفایل کاربری مسدود خواهد شد .

۳) ضرورت دارد پس از دریافت پاسخ نسبت به فعال سازی کاربری خود ( حداکثر تا ساعت ۲۲ روز ارسال تاییدیه ثبت نام  ) اقدام تا از مسدود شدن نام کاربری به دلیل عدم فعال‌سازی جلوگیری بعمل آید  .

نکات مهم و قابل توجه : 

  • اندازه تصویر داوطلب حداقل ۲۰۰ * ۳۰۰ و حداکثر ۴۰۰*۳۰۰  و  حداکثر حجم تصویر داوطلب حداکثر ۵۰ کیلوبایت و در صورت استفاده از عکس غیر معتبر، ثبت نام متقاضی باطل و اجازه شرکت در آزمون به وی داده نمی شود.

  • در صورت عدم مراجعه به سایت در دوره زمانی یک هفته ( ۷ روز از آخرین بازدید ) نام کاربری به صورت خودکار توسط سیستم غیرفعال شده و مجدد بایستی درخواست برای فعال‌سازی ارسال گردد .

  • هر کاربر در طول هر نیمسال مجاز به یک بار فعال سازی مجدد بوده و امکان فعال سازی‌های بعدی ممکن نخواهد بود .

  • پس از دریافت کد کاربری و رمز عبور وارد سایت شده و پروفایل خود کاربری خود را که حاوی اطلاعات دروس و آزمون‌ها می‌باشد را ملاحظه نمایید .

  • اطلاعات هر آزمون و رویدادهای آینده در پروفایل کاربری قابل مشاهده بوده ضمن اینکه جزئیات آزمون‌ها و منابع آنها نیز اطلاع رسانی می‌شود .

  • نتایج آزمون‌ها توسط هر کاربر در پروفایل شخصی قابل مشاهده و بلافاصله پس از آزمون نتیجه آن به صورت خودکار در پروفایل ارزیابی دانشجو ثبت خواهد شد .

  • با توجه به ظرفیت پذیرش دوره‌ها و آزمون‌ها ، بدیهی است که پس از تکمیل ظرفیت از پذیرش متقاضیان جدید معذور خواهیم بود .

  • دانشجویانی که قبلا ثبت نام و کد کاربری و رمز عبور دریافت نموده‌اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند.

  • توصیه می شود که ۱۰ دقیقه قبل از برگزاری آزمون به پروفایل کاربری خود وارد شوید.

  • پاسخگویی و گفتگوی آنلاین همچون سایت monajemi.ir در سامانه آموزش الکترونیکی و آزمون‌های آنلاین نیز فعال می‌باشد .

با آرزوی موفقیت 

Scroll to Top